Euro Industry 4.0

Business, technology, sranda etc.

VIP patron: Geostezka.cz


Pátý pilíř koncepce Industry 4.0

Aktualizace: 2018-02

>>> Industry 4.0, alias Průmysl 4.0 = Kyber-fyzikální systémy, Internet věcí, Internet služeb, Digitální ekonomika + pátý pilíř je web EuroIndustry4.eu!

Domovská stránka: Industry 4.0, alias Průmysl 4.0.

Uvedl jsem před časem na svém webu jednu ze svých geniálních dedukcí a chtěje ji učinit pro návštěvníky trošku více seriózní, zadal jsem do vyhledávače Seznam celkem už běžné sousloví "kyber fyzikální systémy", s cílem o získané informace své dílo obohatit...

Stránku najdete tady:

>>> Kyber-fyzikální systémy (Cyber-physical systems, CPS).

No a co, řeknete si možná. No nic, odpovím na to já, výsledkem dotazu bylo, že vyhledávač na prvním místě, jako nejvíce relevantní, našel právě tu stránku s mojí "skvělou dedukci" na téma digitální pamět! Ještě před Wikipedií! Nepřipadám si jako nějaký génius, ale tohle mi opravdu mocně zvedlo sebevědomí.

Tedy, nejdříve se dostavil nezvladatelný nával srdečného smíchu, doprovázeného slzami, které mi zalily oči a teprve po čase přišel ten pocit hrdosti. Vkradla se mi vzápětí však i otázka, jestli je tohle v česky hovořících krajích možné, aby se na takovou otázku občané dočkali odpovědi odkazem na tu moji "geniální" stránku...

Tuším díru v informovanosti českého národa. Kolegáčkové, klídek, naštěstí přece máte můj "pátý pilíř"! Já Vás v tom nenechám a fundovaně (jak jinak, ode mě, že? ) se Vám dostane náležitého poučení.

Je potřeba spoustu věcí vysvětlovat a objasňovat tzv. po lopatě, bez vekých detailů, ale zato je nutné uvádět vztahy a souvislosti, a to nejlépe formou, srozumitelnou také starší generaci. Spousta "-sátníků" se dostává do situace, že se v těch novotách začíná ztrácet a přitom s tím budou muset, a to možná již velmi brzy, začít dost fest pracovat.

Jsa zvyklý, pomáhat každému, kdo se na mne obrátí, pomohu tedy i Vám, kterým svým způsobem "ujíždí vlak" (často ne Vaší vinou), nebojte. Raději se ale na mne jeden po druhém neobracejte, pomohu preventivně hned všem najednou, teď a tady, řečeno po "ezotericku". Tento web snad zvýší Vaši šanci se vést alespoň "spěšným vlakem", když už ne "rychlíkem"...

Takže, vážení padesátníci a šedesátníci (odchod po "70." snad už žádný "inteligent" nevymyslí), pokud Vám bude tento web opravdovým pátým pilířem Průmyslu 4.0, bude mi ctí. Nic mi za to posílat nemusíte (kdyžtak stačí děkovný mail), pro mne je dostatečnou odměnou to, že dělám, co mne baví a sám si v tom zároveň dělám "jasno a pořádek".Pro zájemce: prodej domén.


Návrat zpět nahoru.

Menu


Relax

Logo VIPportálu


Links change


zc.latroppiv@atsop  

 Write


Copyright ©